Keyworld Marketing – Agencja Marketingu Online

ZOPTYMALIZOWANE PRODUKTY

ZOPTYMALIZOWANE SŁOWA KLUCZOWE

TŁUMACZONE PRODUKTY

OCHRONA DANYCH

Twój biznes jest bezpieczny! Jesteśmy również
ekspertami RODO: dla Państwa klientów
bezpieczeństwo jest coraz ważniejsze.

TŁUMACZENIA

Profesjonalne tłumaczenia i pozycjonowanie dla Twojego sklepu internetowego i platform handlowych w różnych krajach. Dzięki kombinacjom takich języków jak: niemiecki, polski, angielski, francuski, hiszpański i włoski.

MARKETING ONLINE

W dzisiejszych czasach SEO odgrywa w marketingu bardzo ważną rolę.
Możemy przeanalizować i udoskonalić Twoją platformę handlową! Analizy, tłumaczenia i słowa kluczowe pomogą rozwinąć Twój biznes!

Online Marketing

Keyworld Marketing: agencja marketingu online. SEO czy SEA? Jaka jest różnica?

Search Engine Optimization (SEO) opisuje wszystkie możliwe działania, które poprawiają umieszczenie strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach takich jak Google.

Ważnymi elementami optymalizacji pod kątem wyszukiwarek są: tworzenie odpowiednich treści, stosowanie odpowiednich słów kluczowych, meta-tytułów lub meta-opisów, a także wewnętrznych linków na stronie.

Google stara się zdefiniować strony internetowe według standardów czytelnika za pomocą algorytmu. Ranking opiera się również na tych kryteriach.

SEO może więc potencjalnie generować bardzo tani a tym samym opłacalny ruch. Jednakże w dzisiejszych czasach konkurencja jest bardzo silna, a wymagania wyszukiwarek dotyczące wysokiej jakości treści powodują, że SEO staje się coraz droższe, a przez to mniej rentowne.

online-marketing-seo-keyworld

Tylko agencja marketingu internetowego?

Tłumaczenia

Pierwszym warunkiem internacjonalizacji firmy jest wielojęzyczna strona internetowa. Ale nawet najlepsza i najbardziej innowacyjna strona internetowa jest dla firmy bezużyteczna, jeśli nie zostanie ona znaleziona przez największe wyszukiwarki, takie jak Google, Bing i Yahoo lub przez regionalnych dostawców, takich jak Yandex lub Baidu. Dlatego tekst na stronie internetowej musi być napisany zarówno w języku źródłowym, jak i w językach docelowych. Z tego powodu Keyworld Marketing oferuje tłumaczenia zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Nasz zespół składa się z ekspertów ds. marketingu internetowego i specjalistów ds. tłumaczeń, którzy włożyli całą swoją wiedzę w opracowanie wielojęzycznych koncepcji dla Państwa firmy.
Ponieważ jesteśmy rodzimymi użytkownikami takich języków jak: hiszpański, włoski i francuski, posiadamy wiedzę na temat kultury, która jest przydatna na rynkach docelowych. Znamy również specyficzne zachowania mieszkańców podczas wyszukiwania.
Dzięki temu możemy znacząco zwiększyć widoczność i obecność Twojej firmy w Internecie, a także poprawić jej pozycję w wyszukiwarce.

Tylko agencja marketingu internetowego?

Ochrona danych

Przedsiębiorstwa i osoby pracujące na własny rachunek muszą spełniać wymogi prawne dotyczące przetwarzania wrażliwych danych osobowych. Dane firmy, kanały komunikacyjne i miejsca przechowywania muszą być chronione w taki sposób, aby były odporne na potencjalne ataki, które stale ewoluują. Procesy ochrony danych i ich przetwarzania muszą być udokumentowane.

Jako konsultanci i audytorzy ds. bezpieczeństwa IT wspieramy Państwa we wdrażaniu RODO. Jeśli z powodów wysokich kosztów nie chcą Państwo zatrudniać własnego inspektora ochrony danych osobowych, ale są do tego zobowiązani na mocy Rozporządzenia o Ochronie Danych
Osobowych, chętnie podejmiemy się pełnienia funkcji zewnętrznego inspektora ochrony danych. Zapewniamy ochronę danych osobowych w Twojej firmie!
 

Jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

Gwarancja jakości

online-marketing-agentur-adwords-certified